PVCKOORMAKATTED

Meie pakutavad katted on:

  • Hea lahendus, et kaitsta koormat ilmastiku eest
  • Suurepärane vahend hoidmaks koormat koost lagunemast
  • Disainitav reklaami või logoga
  • Võimalik teha erilahendusi ja katteid erisõidukitele

 

Toodame PVC-koormakatteid veoautodele, haagistele ja teeme ka erisõidukitele sobivaid lahendusi. Kõik katted loome eritellimusena täpselt õigete mõõtude järgi. Kõik meie pakutavad PVC-koormakatted on on valmistatud Saksamaal Mehleri kontsernis.

PVC koormakatteid on võimalik vastavalt enda vajadustele disainida. Sinna saab peale trükkida logosid, kontaktandmeid või hüüdlauseid ja reklaame. Meil on võimekus ka PVC-katteid parandada ja hooldada. Vajadusel teostame väiksemaid katte aluse raamistiku parandamise ja muutmistöid

Kui juhtub, et te ei ole päris kindlad, millist katet teil täpsemalt vaja läheb, siis meie spetsialistid oskavad teid kindlasti antud küsimuses nõustada ning leida teile lahendus, mis just teile sobib.

PVC katteid on võimalik erilahendusena tellida peale sõidukite ka muude esemete tarbeks. See milline kate täpsemalt olema peab sõltub juba vastavast esemest. On selleks, basseini või tünnisauna kate või on vaja katta paati hooajaväliseks seismiseks või transpordiks või vajate lihtsalt erikujuga PVC-katet. Teil on vaja lihtsalt saata mõõdud ning ette anda katte kuju ja disain ning toodame teile täpselt sellise katte nagu teil on vaja.