PVCHALL

 

PVC Halli eelised:
● Hall on täielikult ilmastikukindel
● Katuse läbipaistvuse tõttu on päeval vaja vähe lisavalgust
● Ülalpidamiskulud ei ole väga kõrged
● Sobib laoks, tootmiseks ja tööruumiks
● Pvc hall on pigem soodne lahendus
● Halli on lihtne paigaldada ning teisaldada

PVC-hall või katusealune on odav ja kergesti kokkupandav lahendus. Pvc-hallil on palju erinevaid kasutusvõimalusi. Näiteks saab teda kasutada tootmiseks, ladustamiseks või lihtsalt tööruumina. Oleme teinud oma PVC-hallid niimoodi, et need sobiksid kasutamiseks põhjamaale omasele kliimale ja tingimustele. 

Selleks, et hallid oleksid vastupidavad, ehitame oma hallid väga tihedast hallikangast. Ehitame oma pvc-hallid kangast, mille tihedus on 900g ühe m2 kohta. Lisaks tihedale kangale kasutame konstruktsioonides tihedaid terasraame. Materjalidest valmib hall, mis peab ilmastikule hästi vastu.
Pakume PVC-halle väga erinevates suurustes ja kujuga. Halli ehitamisel kasutame kangaid mida on võimalik tellida väga erinevate omadustega. Saadaval on näiteks UV- kindlaid kangaid, kuid ka hallitus- ja tulekindlaid. Halle on võimalik tellida erinevates värvitoonides ja erineva disainiga.
Kõikide meie hallide katused lasevad valgust läbi ning seetõttu ei ole valgel ajal lisavalgusteid peaaegu et vajagi. Tänu läbipaistvale katusele ja avarale olemisele loob PVC-hall väga mõnusa töökeskkonna ning mõne aja möödudes ei panegi enam tähele, et hall on tehtud PVC-st
Kui tunnete, et vajate PVC halli, siis võtke meiega ühendust. Teeme neid igasuguse suuruse ja kujuga. Teie asi on meile ainult teada anda, millist PVC-halli te soovite. Küsimused millele mõelda:

● Kui suurt halli soovite
● Millise kujuga hall peaks olema
● Millised omadused sellel peaksid olema(UV-kindlus, hallituskindlus, tulekindlus)
● Mis värvi hall peaks olema